Dişevi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Diş evi ağız ve diş sağlığı polikliniği 2004 yılında Ata2 sitesiki binasında hizmete başlamış olup 2011 yılında Çengelköy Sahil Yolu binasına taşınmıştır.Çengelköy Sahil binası 24 saat hizmet vermektedir.
 
Diş tedavisi konusundaki tüm tedaviler klinigimizde yapılabilmektedir.İmplantoloji, Periodantoloji, Pedodonti, Ortodonti, Cerrahi tedaviler, Protetik tedaviler, (zirkonyum-porselen), diş beyazlatma gibi tedaviler kliniğimizin uzman hekimlerince yapılabilmektedir.
 
Temel felsefesi yüzde yüz hasta memnuniyeti olan Dişevi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde gece de gelinse gündüz aldığınız sağllık hizmetinin aynısını alabilmektesiniz.
 
Bünyesinde tedavi, oral diagnoz, periodontoloji, ortodonti, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji, ve acil diş hekimliğini bulunduran Dişevi Ağız ve diş Sağlığı Polikliniğii’nin uzman doktor ve kadrosu ve deneyimli personeli ve güler yüzlü hizmet anlayışı, hasta memnuniyetini birincil amaç olarak görmektedir. Her an kullanıma hazır tam teşekküllü muayene odaları ve görüntüleme ünitesi  ile diş konusunda tam donanımlı tedavi merkezidir.
 

 

Foto Galeri
Diğer Görseller